Ryby - medený prívesok s koženou šnúrkou a mosadzná minca pre šťastie.
  • Ryby - medený prívesok s koženou šnúrkou a mosadzná minca pre šťastie.
  • Darček pre znamenie Rýb.
  • Intuitive - znamená intuitívny človek, ktorý dokáže predvídať.

Ryby prívesok a minca

3,98 €

Obojstranný drobný prívesok s koženou šnúrkou a "zlatá" minca pre šťastie. Drobné talizmany a darčeky pre niekoho kto sa narodil v znamení Rýb a to všetko za menej ako 4 eurá aj s doručením zdarma.

Vypredané

Vitajte. Ste tu správne. Vyberte si tento krásny darček podľa znamenia zverokruhu. Tieto drobné predmety Vám určite prinesú šťastie. Na každej strane výrobku sa nachádza odlišný motív, ktorý je plný jemných detailov. Platí to pre mincu aj pre malý medailón. Odporúčané pre výnimočného človeka. Poteší oko a pohladí dušu. Na primárnej lícnej strane sa nachádzajú dve rybky, astrologické značky, hviezdičky a nápisy v slovenskom a latinskom jazyku (Pisces). Sekundárny rub mince zobrazuje kompletný zodiak a vesmír. Talizman má zadnú stranu hladkú s vyrytým symbolom a nápisom "Intuitive". To nám prezrádza, že človek, ktorý sa narodil pod týmto súhvezdím, dokáže predvídať čo ho čaká a neminie. Budúcnosť ho neprekvapí a svoj talent by mal použiť na veštenie. Túto predvídavosť vedeli využiť vo svoj prospech aj tieto osobnosti: americký prezident George Washington, československý prezident Tomáš Garrigue Masaryk, vedec Albert Einstein ale aj spisovateľ a politik Victor Hugo. Tu je naša rada: ak hľadáte dobrú vešticu potom sa jej opýtajte či sa narodila medzi 20. februárom a 20. marcom. Ak jej odpoveď bude súhlasiť potom sa jej predpovede určite naplnia. Talizman má menej ako 2 cm a minca má veľkosť približne 3 cm. Kožená šnúrka má okrúhly priemer.

Narodili ste sa tiež v tomto astronomickom znamení? Vaším šťastným kameňom je fialový polodrahokam s názvom Ametyst. Prírodným živlom je voda a Vašou spriaznenou planétou je Neptún a Jupiter. Ste prispôsobivý, dobromyseľný a láskyplný. Ste ochotný vždy pomôcť a ísť vlastnou cestou osudu. Tieto talizmany Vám pomôžu rozvíjať predtuchu a fantáziu. Pomôžu pri práci a pomáhajú aj prekonať ťažkosti i straty. Ste charakteristický svojim pozitívnym pohľadom na život. Dokážete prekonať mnohé nepríjemné prekážky. Nikdy sa nevzdávate a keď chcete, dosiahnete všetko po čom túžite. Blízke okolie Rybe často závidí a sabotuje jej konanie. Stávate sa často predmetom závisti a ohovárania. Vaše myšlienky sú racionálne a žabo-myšie jalové vojny Vás nezaujímajú. Preto ste vždy o krok vpredu pred neprajníkmi. Pre prácu potrebujete pokoj a kľud. Viete sa vyhýbať hádkam a konfliktom. Svojho životného partnera viete očariť pravou láskou. Ľudia narodení v tomto znamení sú veľkým prínosom pre spoločnosť. Ak Vás toto súhvezdie zaujalo tak si určite prečítajte ďalšie zaujímavé informácie na tejto adrese:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Ryby_(súhvezdie)

https://sk.wikipedia.org/wiki/Ryby_(znamenie)

  • Obsah: 1 x prívesok, 1 x minca a 1 x čierna kožená šnúrka
  • Priemer prívesku: 17 mm, hmotnosť 2 g
  • Priemer mince: 27 mm, hmotnosť 8 g
  • Materiál: mosadz, zinok, meď, koža, papier
  • Nevhodné pre deti do 3 rokov
  • Krajina pôvodu: Slovensko