Možnosti platby pre Slovensko

Možnosti platby za nákup na Slovensku.

Ak je Vaša adresa doručenia na Slovensku potom si môžete zvoliť platbu dobierkou (bez poplatku) - zaplatíte poštovému doručovateľovi až pri prevzatí zásielky. Ak máte záujem o platbu vopred, môžete sa rozhodnúť pre platbu platobnou kartou VISA, Mastercard alebo použiť Paypal. V ponuke si môžete určiť aj platbu prevodom na náš bankový účet. Neúčtujeme si žiadny extra poplatok za dobierku...

Možnosti platby pre Českú republiku a EU

Spôsoby platby pre Česko a EU

Možnosti platby pre Českú republiku a krajiny v Európe: Na výber je len platba platobnou kartou VISA, Mastercard alebo Paypal.

Doprava zadarmo SK, ČR, EU - klasická pošta

Doručenie zdarma pre každú objednávku.

Možnosti doručenia: Po zadaní adresy doručenia sa Vám zobrazia konkrétne spôsoby dopravy a platby. Všetci zákazníci zo Slovenska, Čiech aj z krajín EU majú na výber dopravu zdarma v prípade ak sa rozhodnú pre doručenie klasickou poštárkou. Cena dopravy je 0 EUR. Nie je nutná platba vopred.

Doprava kuriérom za poplatok - len Slovensko

rychle dorucenie kurierom

Ak si zásielku necháte zaslať na Slovensko - v ponuke máte aj možnosť vybrať si expresné doručenie kuriérom za nízky poplatok 4,99 EUR. Zásielka bude doručená do 48 hodín - 2 pracovné dni. Túto možnosť neodporúčame zahraničným zákazníkom. Rýchlosť doručenia neovplyvníte.