Prívesok rak s čiernou koženou šnúrkou a talizmanová minca.
  • Prívesok rak s čiernou koženou šnúrkou a talizmanová minca.
  • Cancer je označenie v anglickom jazyku a znamená rak.
  • Imaginative je v angličtine označenie pre slová vynachádzavý a nápaditý

Rak prívesok a minca

3,98 €

Prívesok na čiernej koženej šnúrke a darčeková minca v zlatej farbe pre znamenie Rak. Lacný a pekný darček s doručením zdarma do niekoľkých dní.

Vypredané

A je to tu. Originálna novinka v ponuke nášho internetového obchodu, ktorú inde asi nenájdete. Roztomilá darčeková kolekcia, ktorú tvorí dvojica malých darčekových predmetov za lákavú cenu. Ponuka, ktorá sa oplatí. A to všetko len za pár eur. Skôr ako si tento darček kúpite, musíte presne vedieť dátum narodenia osoby, pre ktorú bude táto pozornosť určená. Musí to byť v rozmedzí alebo vrátane dátumov 21. jún a 21. júl. Ak chceme aby nám minca a talizman priniesli šťastie, mali by sme ich mať vždy pri sebe. Lícna strana výrobkov znázorňuje podobu Raka, astrologické značky a nápisy v slovenskom a anglickom jazyku (Cancer). Zadná strana mince je vyhradená pre celý zvieratník. Zadná strana prívesku má na sebe vyrazený astronomický znak pre súhvezdie Raka a slovo "Imaginative", ktoré prezrádza hlavnú pozitívnu vlastnosť človeka, ktorá sa narodila od 21. júna do 22. júla.

Patrí toto znamenie Vám? Rád objavujete nové veci a ste zvedavý. Obklopujete sa peknými predmetmi. K cudzím osobám ste málo dôverčivý a udržujete si od nich dostatočný odstup. Máte veľa tajomstiev, ktoré prezrádzate len najlepším priateľom. Vyhľadávate dobrodružstvo a nebránite sa experimentom. Vaša povaha spôsobuje, že sa často nachádzate v zlom čase na nesprávnom mieste. Ste citlivý a svoje trápenie si nechávate len pre seba. Prospelo by Vám ak by ste sa niekomu vyrozprávali. Vašou osudovou láskou by mal byť Kozorožec. Nie vždy ste úspešný. Vaším šťastným kameňom je Avanturín a Striebro. Prírodným živlom je voda a Vašou planétou je Mesiac. Ste čestný, spoľahlivý a máte rozvinutú bujnú fantáziu. Obľubujete mystické a tajomné veci. Tieto talizmany Vám pomôžu zvýšiť malé sebavedomie a navodiť vnútornú harmóniu. Potrebujete veľa odpočívať. Vypnite svoj mobilný telefón a odcestujte osamote do prírody na chatu. Nezanedbávajte to a doprajte si aj celý deň len a len pre seba. Tu je niekoľko významných ľudí, ktorí sa narodili v tomto odvážnom znamení: herec Harrison Ford a Tom Cruise, herčky Meryl Streepová a Pamela Andersonová, prezident Juhoafrickej republiky Nelson Mandela, slovenská Miss a modelka Andrea Verešová ale i český top spevák Karel Gott. Ak sa chcete dozvedieť o legendách a hviezdach, ktoré s týmto znamením súvisia, navštívte nasledujúce adresy:

 https://sk.wikipedia.org/wiki/Rak_(súhvezdie)

https://sk.wikipedia.org/wiki/Rak_(znamenie)

  • Obsah balenia: 1 x prívesok, 1 x minca a 1 x čierna kožená šnúrka
  • Priemer prívesku: 17 mm, hmotnosť 2 g
  • Priemer mince: 27 mm, hmotnosť 8 g
  • Materiál: mosadz, zinok, meď, koža, papier
  • Nevhodné pre deti do 3 rokov
  • Krajina pôvodu: SK