Prívesok panna s koženou šnúrkou a minca pre šťastie.
  • Prívesok panna s koženou šnúrkou a minca pre šťastie.
  • Pekný darček pre pannu.
  • Practical znamená šikovný a praktický.
  • Talizman Virgo.

Panna prívesok a minca

3,98 €

Malý medený prívesok pre znamenie Panna s koženou šnúrkou a ligotavou mosadznou mincou pre šťastie za nízku cenu s poštovným zadarmo.

Vypredané

Dva darčeky v jednom, ktoré sú určené pre majiteľa daného astrologického znamenia vo zverokruhu, ktorý sa narodil v intervale 22. august a 22.september. V niekoľkých priehľadných baleniach objavíte malý odliaty prívesok vo veľkosti euro-centovej mince a kvalitnú kovovú mincu s priemerom približne 3 cm, veľká asi ako dvoj-eurovka, ktorá bola vyrazená na Slovensku. Podrobnejšiu technickú špecifikáciu výrobkov nájdete v spodnej časti testo stránky. Potešenie pre oči vyvolávajú rôzne grafické motívy na oboch stranách výrobkov. Kliknite na obrázky pre zobrazenie väčšieho rozlíšenia. Na prednej strane oboch výrobkov vidíme sediace a ležiace dievča, slovenský názov a nápis v latinčine "Virgo". Zadná strana maličkých talizmanov je venovaná kompletnému zobrazeniu zverokruhu a anglickému slovu "Practical". Áno, majiteľ znamenia je šikovný a praktický človek. Pribalená šnúrka je čiernej farby. Produkty sú zabalené na krásnej kartónovej karte v priehľadnom celofáne. Záväzná objednávka je doručovaná Slovenskou poštou v malej bublinkovej obálke. Môžete sa rozhodnúť pre klasické doručenie zdarma obyčajnou poštárkou. Ak ste nedočkavá osoba, máte na výber aj rýchle doručenie kuriérom za malý doplatok. A to všetko za smiešne nízku sumu. Ak sa Vám kolekcia nebude páčiť, môžete nám ju vrátiť alebo vymeniť.

Je toto Vaše znamenie? Vaším šťastným kameňom je Jaspis. Prírodným živlom je zem a Vašou planétou je Merkúr. Panna je poriadkumilovná, svedomitá, pracovitá a presná. Ideálny spolupracovník a partner. Tieto talizmany Vám pomôžu zvládnuť úskalia života s ľahkosťou a dodať radosť. Pomôžu aj s odvahou. Najlepším partnerom pre Vás sú Ryby, s ktorými Vás veľa nespája ale protiklady sa priťahujú. Viete plánovať. Trpíte nedočkavosťou. Nenechávate nič na náhodu. Svetu okolo seba nedôverujete, ste odmeraná a na všetko sa pozeráte s nadhľadom. Od cudzích ľudí si nechávate dostatočný odstup a priatelia si musia zaslúžiť Vašu dôveru. S negatívnymi aspektami v práci a v medziľudských vzťahoch sa viete rýchlo vyrovnávať. Potláčate nepokojné myšlienky z minulosti. Žijete pre prítomnosť a budúcnosť. V tom je Vaša výhoda. Okrem Vás sa v znamení narodili aj: skladateľ vážnej hudby Johann Sebastian Bach, ruský spisovateľ Lev Nikolajevič Tolstoj, Goethe, modelka Claudia Schifferová, samaritánka Matka Tereza, herec Sean Connery, herečky Sophia Loren, Cameron Diaz a Salma Hayek ale aj slovenský herec Milan Kňažko. Chcete vedieť viac? Prečítajte si aj nasledujúce stránky:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Panna_(súhvezdie)

https://sk.wikipedia.org/wiki/Panna_(znamenie)

  • Obsah balenia: 1 x prívesok, 1 x minca, 1 x čierna kožená šnúrka, 2 x kartička
  • Priemer prívesku: 17 mm, hmotnosť 2 g
  • Priemer mince: 27 mm, hmotnosť 8 g
  • Materiál: mosadz, zvonovina, koža, papier
  • Nevhodné pre deti do 3 rokov
  • Vytvorené na Slovensku