Prívesok a minca Lev.
  • Prívesok a minca Lev.
  • Leo - detail prívesku.

Lev prívesok a minca 3,98 EUR

3,98 €

Malý prívesok s priemerom 17 mm a "zlatá" minca pre znamenie Lev za nízku cenu. Čierna kožená šnúrka je pribalená. Doprava zdarma.

Množstvo
Skladom, doprava zdarma do 3-5 dní

Ideálny darček pre osobu narodenú v astrologickom znamení Leva. Imitácia zlatej mince, ktorá je vyrobená z mosadze a kovový prívesok s poverchovou úpravou meď. Krásne predmety za nízku cenu, ktoré neurazia. Poznáte niekho kto sa narodil medzi 23. júlom a 22. augustom? Potrebujete zohnať darček? Tento e-shop predáva darčeky podľa znamenia zverokruhu za menej ako 5 eur a s doručením zadarmo. Neváhajte a nakupujte.

Líce mince zobrazuje sediaceho kráľa zvierat z profilu. Pod reliéfom je nápis v slovenčine a nad zvieraťom je astrologický znak. Rub mince je venovaný všetkým znameniam zverokruhu a slnku. Malý talizman obsahuje podobné zobrazenie avšak s hviezdičkami a nápisom "Leo". Zadná plochá strana má v sebe vnorenú astronomickú značku a nápis "Generous". To v preklade znamená štedrý, šľachetný, ušľachtilý a veľkorysý. Áno presne. To sú hlavné povahové vlastnosti Leva.

Patrí toto kráľovské znamenie Vám? Potom vzbudzujete rešpekt a úctu. Ste inteligentný a pracovitý. Ak využijete svoj talent, budete riaditeľom spoločnosti, učiteľom, vedúcim prevádzky alebo manažérom. Vaším šťastným kameňom je horský Krištáľ. Prírodným živlom je oheň a Vašou planétou je Slnko. Chcete byť samostatným a nezávislým. Ťažko sa niekomu podriaďujete a neznášate príkazy. Tieto talizmany Vám dodajú silu a pozitívnu energiu. prinesú Vám pokoj a kľud. Ste spokojný s minulosťou a je len pár vecí, ktoré by ste zmenili. Ste dominantný a nemáte rád ak Vám niekto vzdoruje. Máte rád ticho, samotu a obdivujete krásne a luxusné veci. Veľmi často ste namyslený. Pozor! Vaša pýcha Vás dokáže poraziť a zlomiť. neuznávate svoje chyby a omyly. Život je pre Vás gombička. Vyberáte si submisívneho partnera, ktorý Vás zbožňuje a urobí pre Vás všetko. Je ťažké odolávať Vášmu kúzlu a vymaniť sa spod jeho vplyvu...

  • Obsah balenia: 1 x prívesok, 1 x minca, 1 x čierna kožená šnúrka, 2 x kartička
  • Priemer prívesku: 17 mm, hmotnosť 2 g
  • Priemer mince: 27 mm, hmotnosť 8 g
  • Materiál: mosadz, zvonovina, koža, papier
  • Nevhodné pre deti do 3 rokov
  • Vyrobené na Slovensku