Prívesok a minca Lev.
  • Prívesok a minca Lev.
  • Leo - detail prívesku.

Lev prívesok a minca

3,98 €

Malý prívesok s priemerom 17 mm a "zlatá" minca pre znamenie Lev za nízku cenu. Čierna kožená šnúrka je pribalená. Doprava zdarma.

Vypredané

Ideálny darček pre osobu narodenú v astrologickom znamení Leva. Imitácia zlatej mince, ktorá je vyrobená z mosadze a kovový prívesok s poverchovou úpravou meď. Krásne predmety za nízku cenu, ktoré neurazia. Poznáte niekho kto sa narodil medzi 23. júlom a 22. augustom? Potrebujete zohnať darček? Tento e-shop predáva darčeky podľa znamenia zverokruhu za menej ako 5 eur a s doručením zadarmo. Neváhajte a nakupujte. Líce mince zobrazuje sediaceho kráľa zvierat z profilu. Pod reliéfom je nápis v slovenčine a nad zvieraťom je astrologický znak. Rub mince je venovaný všetkým znameniam zverokruhu a slnku. Malý talizman obsahuje podobné zobrazenie avšak s hviezdičkami a nápisom "Leo". Zadná plochá strana má v sebe vnorenú astronomickú značku a nápis "Generous". To v preklade znamená štedrý, šľachetný, ušľachtilý a veľkorysý. Áno presne. To sú hlavné povahové vlastnosti Leva.

Patrí toto kráľovské znamenie Vám? Vy ale máte šťastie. A ak nie, čoskoro sa to zmení. Gratulujeme... Neexistuje vznešenejší symbol vo zverokruhu ako je tento. Aký ste? Vo svojom okolí vzbudzujete rešpekt a úctu. Ste inteligentný a pracovitý. Ak využijete svoj dokonalý talent, budete možno ministrom, politikom, hercom, riaditeľom spoločnosti, učiteľom, profesorom na univerzite, vedúcim nadnárodnej prevádzky alebo top manažérom. Vaším šťastným kameňom je horský krištáľ, zlato a diamant. Prírodným živlom je oheň a Vašou planétou je Slnko. Chcete byť samostatným a nezávislým. Ťažko sa niekomu podriaďujete a neznášate príkazy. Tieto talizmany Vám dodajú silu a pozitívnu energiu. Prinesú Vám pokoj, odpočinok a kľud potrebný na načerpanie nových síl. Ste spokojný s minulosťou a je len pár vecí, ktoré by ste zmenili. Patríte medzi osoby, ktoré milujú svoj osud a ak by ste sa rozhodli narodiť znova, vyberete si opäť tento život. Ste dominantný a nemáte rád ak Vám niekto vzdoruje. Máte rád ticho, samotu a obdivujete krásne a luxusné veci. Veľmi často ste namyslený. Pozor! Vaša pýcha Vás dokáže poraziť a zlomiť. Niekedy neuznávate svoje chyby a omyly. Život je pre Vás gombička. Vyberáte si submisívneho partnera, ktorý Vás zbožňuje a urobí pre Vás všetko. Je ťažké odolávať Vášmu kúzlu a vymaniť sa spod jeho vplyvu... Okrem Vás sa v tomto znamení narodili aj títo úspešní ľudia: speváčka Madona, herec Dustin Hoffman, vodcovia Fidel Castro a Napoleon Bonaparte, spisovateľ Alfed Hitchock, herec a spisovateľ Július Satinský, herečka JeLo Jennifer Lopézová, herci David Duchovny, Antonio Banderas a Sandra Bullok. Chcete vedieť ako delfská veštica Pýtia dosiahla to, že sa toto znamenie dostalo na nočnú oblohu ako hviezdne súhvezdie? A akú odmenu od Bohov dostal ten, kto poslúchol jej rady? Prečítajte si o sebe viac na:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Lev_(súhvezdie)

https://sk.wikipedia.org/wiki/Lev_(znamenie)

  • Obsah balenia: 1 x prívesok, 1 x minca, 1 x čierna kožená šnúrka, 2 x kartička
  • Priemer prívesku: 17 mm, hmotnosť 2 g
  • Priemer mince: 27 mm, hmotnosť 8 g
  • Materiál: mosadz, zvonovina, koža, papier
  • Nevhodné pre deti do 3 rokov
  • Vyrobené na Slovensku