Blíženci - malý prívesok s darčekom.
  • Blíženci - malý prívesok s darčekom.
  • Prívesok Gemini.

Blíženci prívesok a minca

3,98 €

Malý prívesok pre znamenie Blíženci. V balení objavíte aj čiernu koženú šnúrku a lesklú mincu, ktorá Vám prinesie šťastie. Poštovné a doručenie zadarmo.

Vypredané

Romantický darček pre romantické znamenie v astrologickom zverokruhu. Štastný je ten, kto sa narodil pod týmito hviezdami. Obojstranný prívesok a minca s vyobrazením dvojice. Určite poteší ženu aj muža, dospelého aj dieťa, starého aj mladého... Kolekcia, ktorá je zložená z dvoch produktov za menej ako 5 eur aj s dopravou zdarma. Niekedy menej znamená viac. Ľudia sa vedia radovať z maličkostí. Urobte niekomu radosť. Stále váhate? Prečo? Spokojnosť zaručená alebo Vám vrátime peniaze. Doručenie do niekoľkých dní Slovenskou poštou. Na každej strane produktov sa nachádza rôzny motív. platí to pre darčekovú micu ale aj pre talizman. Minca imituje zlato a jej vysoký lesk sa dosiahol precíznym leštením mosadzného kovu, z ktorého je vyrobená. Obsahuje slovenský nápis a dvojicu muža a ženy, ktorá sa drží za ramená. Jednu ruku majú zdvihnutú na úroveň hlavy. Medzi nimi sa nachádza astrologická značka. Zadná strana znázorňuje zverokruh, planéty a slnko. Postavy na prívesku sa držia spolu za ruky. Nad nimi sú hviezdy a nápis "Gemini". Na rube je vyrytý nápis "Intelligent". Najlepšia vlastnosť, ktorá sa prisudzuje znameniu. Výrobky sú uložené na papierových kartičkách v priehľadnom celofánovom obale. Čierna šnúrka na krk je pribalená.

Ste blíženec? Aké máte vlastnosti? Mali by ste vedieť, že Vaším šťastným kameňom je Tygrie oko. Prírodným živlom je vzduch a Vašou planétou je Merkúr. Ste spoločenský, úprimný, inteligentný a dychtivý po nových vedomostiach. tento talizman je určený len pre Vás a pomáha Vám sustrediť sa a byť prezieravím. Symbolizujete mystiku a kúzla. Máte v sebe ukryté nadanie na veštenie a mágiu. Potrebujete len odvahu. Tieto darčeky Vám pomôžu aj pri depresiách. Patríte medzi dobrých ľudí. Máte veľa dobrých a užitočných vlastností. Ste najlepšími spoločníkmi. Máte veľké množstvo priateľov a o mnohých ani neviete. Bojíte sa samoty a straty osoby, ktorú milujete. Hviezdy Vám priali všetko naj ale má to aj svoju negatívnu stránku. Neviete sa vyrovnať s neúspechom a stratou. Život Vás to nenaučil. Vaše trápenia sú silné. Viete byť oddaným partnerom. Možno ste niekedy až naivný a mnohí ľudia Vás dokážu využiť ale nepodarí sa im ublížiť Vám. Pozor, ich neprajnosť nedokážete len tak ľahko odhadnúť. Príliš veríte v dobro. Viete urovnávať konflikty. Mali by ste sa zamestnať ako vyjednávač, mediátor alebo vyslanec. Nepodstatné veci ignorujete a zanedbávate. Prečítajte si aj niektoré legendy:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Blíženci_(súhvezdie)

https://sk.wikipedia.org/wiki/Blíženci_(znamenie)

  • Obsah balenia: prívesok, minca, kožená šnúrka, kartičky, celofánový obal
  • Priemer prívesku: 17 mm, hmotnosť 2 g
  • Minca: 27 mm, hmotnosť 8 g
  • Materiál: mosadz, meď, zinok, koža, papier
  • Nevhodné pre deti do 3 rokov
  • Slovenský výrobok