Znamenie Váhy - prívesok s koženou šnúrkou a minca pre šťastie.
  • Znamenie Váhy - prívesok s koženou šnúrkou a minca pre šťastie.
  • Detail prívesku a mince - predná strana.
  • Zadná strana.

Váhy prívesok a minca

3,98 €

Prívesok so šnúrkou a "zlatá" minca pre šťastie a to všetko spolu pre človeka narodeného v znamení Váh. Skromný darček pre každého.

Vypredané

Nenápadný prívesok na krk, ktorý prinesie šťastie a radosť tomu, kto sa narodil v tomto znamení. A krásna minca do peňaženky v cene, ktorá toto šťastie zaručí. Nekupujte drahé darčeky. Tieto dva predmety Vám vieme doručiť dopravou zadarmo do niekoľkých dní. A to všetko za menej ako päť eur. No nekup to! :) Výrobky majú rozdielnu prednú a zadnú stranu. Je len na Vás, pre ktorú stranu sa rozhodnete... Lícna strana obsahuje názov znamenia v slovenskom a latinskom jazyku, jeho astrologickú značku a grafický obrázok. Na rube objavíme kompletný zverokruh a popis v angličtine: "Charming". Áno, šarmantnosť je hlavná charakteristická črta majiteľa. Maličký prívesok vo veľkosti 1 cent má staro-mosadzný vzhľad a minca, ktorá ma priemer približne 3 cm vyzerá ako vyrobená zo zlata. Samozrejme to nie je pravda a jedná sa len o dobre vyleštenú mosadz. Obsahom balenia je aj pravá kožená šnúrka v čiernej farbe s okrúhlym priemerom a dĺžkou približne 1 meter. To všetko priehľadne zabalené na kartičkách z kartónu.

V rozmedzí 29. septembra až 23. októbra sa narodili aj tieto známe osobnosti: operní speváci Luciano Pavarotti, Peter Dvorský, hudobník John Lennon a Jožo Ráž zo skupiny Elán, prezident Československa Václav Havel, herci Catherine Zeta Jonesová, Michael Douglas, Bud Spencer, Vladimír Menšík, a Brigitte Bardotová. A nesmieme zabudnúť ani na slovenskú tv hiezdu Adelu Banášovú. A čo Vy? Narodili ste sa tiež v tomto nádhernom znamení? Viete o tom, že je výnimočné? Prečo? Neviete? Prezradíme Vám to: je to jediný symbol zverokruhu, ktorý je neživý a nepatrí medzi zvieratá. Napriek tomu sa nachádza vo zvieratníku... Zamysleli ste sa nad tým niekedy? Vaším šťastným kameňom je Magnezit. Prírodným živlom je vzduch a Vašou planétou osudu je Venuša. Máte vysoké požiadavky na svojich partnerov ale aj na seba. Nepreháňajte to! Hľadáte spravodlivosť a harmóniu. Ak sa rozhodnete byť aktívnym v politike, musíte si medzi nimi vybrať. Tieto talizmany Vám pomôžu dosiahnuť Váš životný cieľ, kariéru, úspech a plány. Ste symbolom sebaistoty. Máte dobrú schopnosť učenia sa. Viete sa však veľmi ľahko uraziť. Napriek tomu ste miernej povahy a zároveň šarmantný. Milujete poriadok a čistotu. V mnohých prípadoch ste nerozhodný a máte sklony k otáľaniu. Vaša vnútorná a vonkajšia krása dokáže mnohým osobám v blízkom okolí zamotať hlavu. Nikdy sa to však nedozviete. Sú to obyčajní ľudia, ktorí majú pred Vami rešpekt a strach z odmietnutia. Radi sa predvádzate a viete milovať samých seba. Niektoré Váhy prepadnú narcizmu. Urobte si radosť a kúpte si v našom obchode tieto výrobky, ktoré su určené len a len pre Vás. Zaujímajú Vás legendy a zaujímavosti spojené s týmto znamením? Potom pokračujte v čítaní na:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Váhy_(súhvezdie)

https://sk.wikipedia.org/wiki/Váhy_(znamenie)

  • Obsah: 1 x prívesok, 1 x minca, 1 x šnúrka, 2 x karta
  • Priemer prívesku: 17 mm, hmotnosť 2 g
  • Priemer mince: 27 mm, hmotnosť 8 g
  • Materiál: mosadz, zvonovina, koža, papier
  • Nevhodné pre deti do 3 rokov
  • Výrobca: TML Slovensko