Prívesok Strelec s koženou šnúrkou a zlatá minca.
  • Prívesok Strelec s koženou šnúrkou a zlatá minca.
  • Krásny a lacný darček pre ženu, muža a dieťa.
  • Zadná strana mince a prívesku prezradí, že majiteľ je optimista.
  • Znamenie Sagittarius na predaj v našom eshop-e.

Strelec prívesok a minca

3,98 €

Drobný a lacný prívesok s čiernou koženou šnúrkou pre znamenie Strelec a "zlatá" minca k tomu. Vhodné ako darček pre meniny a narodeniny.

Vypredané

Aký je Váš dátum narodenia? 22. november až po 21. marec? Super, toto je určené pre Vás. Dva v jednom. Áno, čítate presne. Dva darčeky pre Strelca za super cenu. V balení objavíte jeden miniatúrny obojstranný prívesok, jednu lesklú mincu v prevedení zlato (leštená mosadz) a čiernu koženú šnúrku dlhú 90 cm (pravá koža). To všetko zabalené na dvoch kartičkách v celofáne. Drobnosť, ktorá poteší. Za menej ako 5 EUR a s poštovným zadarmo ak si zvolíte pre doručenie klasickú poštárku. Na lícnej strane sa nachádza kľačiaca postava, ktorá drží v ruke luk aj so šípom a je pripravená vystreliť. Nad postavou objavíme dve hviezdy a latinský nápis "Sagittarius". Zadná strana má v sebe vyrytý symbol a názov "Optimistic", ktorý nám prezradí hlavnú povahovú vlastnosť osoby, ktorá sa narodila v tomto astrologickom znamení. Pribalená kovová minca pre šťastie obsahuje na rube celý zverokruh s kompletnými astrologickými znakmi a symbolmi. Predná strana sa podobá talizmanu, má krajší plastický motív a slovenský nápis.

Aké prírodné elementy sú s Vami spriaznené? Tu je odpoveď: Vaším šťastným kameňom je Sodalit. Prírodným živlom je oheň a Vašou planétou je Jupiter. Strelec je dobromyseľný a vždy šíri dobrú náladu. Nedáva si servítky pred ústa. Mal by myslieť na to, že aj keď jeho slová sú veľmi úprimné, môžu uraziť. Niekedy sú jeho rozhodnutia unáhlené a mylné. Neskôr svoje činy oľutuje. Ak chce, dokáže byť romantický. Neopätovanie jeho lásky vyvoláva u neho myšlienky na pomstu. Je posadnutý Škorpiónom. Myslí si, že je to osoba, ktorá mu musí patriť. Láska alebo smrť. Posadnutosť a prenasledovanie. Poľuje na ňu za každú cenu. To môže mať negatívne následky pre obe strany. Potrebuje priateľa, ktorý mu dokáže dať pocit istoty. Rozdáva radosť, nádej a pomáha svojmu okoliu. Je otvorený a pôsobí presvedčivo. Tento prívesok pomáha nastoliť duševnú rovnováhu. Symbolizuje sebadôveru a vernosť, vyvoláva inšpiráciu a aktivuje vnútorné sily. A to nie je všetko. Dokáže znásobiť aj senzibilné vlastnosti. Populárne osoby, ktoré sa narodili pod týmto súhvezdím sú: skladateľ Ludwig van Beethoven, herec brad Pitt, speváčky Britney Spearsová a Christina Aguilerová, spevák Frank Sinatra, Jimi Hendrix, spisovateľ Mark Twain, režisér a scénarista Steven Spielberg a anglický premiér Winston Churchill. Zaujímavé legendy o vzniku znamenia nájdete na:

https://sk.wikipedia.org/wiki/Strelec_(súhvezdie)

https://sk.wikipedia.org/wiki/Strelec_(znamenie)

  • Obsah: 1 x prívesok, 1 x minca, 1 x kožená šnúrka, 2 x karta
  • Priemer prívesku: 17 mm, hmotnosť 2 g
  • Priemer mince: 27 mm, hmotnosť 8 g
  • Materiál: mosadz, zvonovina, koža, papier
  • Nevhodné pre deti do 3 rokov
  • Krajina pôvodu Slovensko