Atlantské kyvadlo.

Atlantské mystické kyvadlo

9,95 €

Atlantské kyvadielko s mosadzným povrchom na retiazke s bielou zamatovou perlou. Zosilnená energetická citlivosť vďaka trom radiálom.

Vypredané

Klasický prevrátený kužeľ je na svojom povrchu doplnený tromi priečnymi radiálmi, ktoré zvyšujú výkon a citlivosť kyvadielka. Kruhy pretínajú po obvode základnú hmotu a smerom k zúženej časti sa dynamicky zmenšujú. Tento princíp pomáha sústrediť objem energie do ohniska hlavného bodu, ktoré nám nad grafickou podložkou ukazuje odpovede. Zosilnená schopnosť využívať bio-energiu zaručuje lepšie presnejšie výsledky a jasné odpovede na zadané konkrétne otázky. Nevýhodou je, že je veľmi citlivé na rušivé vplyvy. Je určené výhradne pre jednotlivca. Nie je vhodné na prácu v kolektíve alebo vo dvojici. Prečo? Lebo odpovede na otázky môžu byť ovplyvnené presahujúcou aurou cudzích ľudí, ktorí sa nachádzajú pri seanse. To je nevýhoda zvýšenej citlivosti.

Čo sú to radiály a kde sa používajú? Sú to technické konštrukčné prvky, ktoré sa umiestňujú v horizontálnom alebo vertikálnom smere avšak vždy kolmo na hlavnú os zariadenia. S týmto princípom zosilnenia elektromagnetického žiarenia sa stretávame napríklad pri konštrukciách televíznych Yagi antén (zosilnenie vysoko-frekvenčného signálu smerom k dipólu pomocou horizontálnych prvkov, ktorých veľkosť v centimetroch a presný rozostup sa postupne mení podľa špeciálnych vzorcov...) Tento spôsob sústredenia pre príjem a vysielanie energie bol objavený v roku 1926 v Japonsku na Tohoku University Sendai a používa sa každý deň v informačných technológiách. Lepší pasívny spôsob pre zosilnenia signálu ešte nebol objavený. Stretneme sa s ním pri návrhu telekomunikačných antén, wifi antén a rádioamatérskych konštrukciách. Pri návrhu a výpočtoch sa do vzorcov zadávajú aj konštanty pre rýchlosť svetla. Japonský inžinier Jagi bol veľmi chytrý človek. 

Na zemi vždy žili ľudia, ktorí prinášali nové objavy a posúvali civilizáciu dopredu. Od čias Atlantídy cez Staroveké Antické Grécko až po dnešné časy. Atlantské kyvadlo, ktoré svojím tvarom predbehlo konštrukciu o niekoľko tisícročí Vám určite pomôže. Ak sa chcete o Atlantíde dozvedieť viac - navštívte nasledujúcu stránku: https://sk.wikipedia.org/wiki/Atlantída

Podobné kyvadlo objavíte aj na nasledujúcom odkaze: https://www.tomiland.sk/vestenie/167-anticke-kyvadlo-lasky.html

  • Obsah balenia: 1 x kyvadielko, mini podložka, návod
  • Rozmer: 12 mm x 28 mm
  • Hmotnosť výrobku: 20 g
  • Retiazka: 20 cm
  • Materiál: zinkové jadro, mosadz oceľ, papier a plast
  • Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov