Lacný prívesok Jin-jang s retiazkou.
  • Lacný prívesok Jin-jang s retiazkou.
  • Yin a Yang na predaj v e-shop tomiland.com
  • Amulet jinjang.

Prívesok Jin-jang

4,99 €

Mystický prívesok Jin a jang s retiazkou. Ázijský amulet, ktorý pomáha udržiavať rovnováhu medzi dobrom a zlom. Za nízku cenu s doručením zdarma do pár dní.

Skladom, doprava zdarma

Predná a zadná strana výrobku sú rovnaké. Podrobné technické informácie sú uvedené na konci tejto stránky. Jin Jang je krásny čínsky amulet, ktorý prináša harmóniu a pokoj pre telo i dušu. Poznáte jeho význam? Dokáže udržiavať stabilnú rovnováhu medzi dobrom a zlom. Patrí medzi základné a nemenné symboly filozofie taoizmu (taoistická filozofia a teória), podľa ktorého celý náš svet a vesmír existuje len vďaka rovnováhe protikladov yin a yang, ktoré medzi sebou neustále bojujú o nadváhu. Tieto protiklady sú navzájom závislé. Dodržiavajú princíp duality. Je to myšlienka, že všetky materiálne a nemateriálne veci sú vyvážené zmesi dvoch elementov. Zatiaľ čo väčšina iných duchovných filozofií verí v protirečenie duality, ako je dobro alebo zlo, čínsky taoizmus verí, že harmónia medzi protikladmi je žiadúca a prevaha akejkoľvek časti bude mať za následok katastrofálne následky. Rozbroje a vojny sa vyskytujú ak jeden princíp prevažuje nad druhým. Grafický znak talizmanu zobrazuje tento nekonečný boj v kruhu. Tento symbol je nevyhnutný pre učenie feng šuej. Zachováva dobrú energiu Chi (či) a je zdrojom spokojného a úspešného života. Yin je čierny a symbolizuje noc, ženu, dievča, matku, zem, plodnosť ale zároveň je to znak pre vojnu, deštrukciu, zlo a temnotu. Yang je biely a znamená: slnečný jasný deň, modré nebo, oblohu, život, muža a dominanciu. Všetky tieto elementy sú stredom výkladu učenia o svete. Žiaden z týchto elementov nesmie mať prevahu. Rovnováha sveta by sa narušila, nastal by chaos a úpadok.

Tento jednoduchý znak sa zaraďuje medzi neutrálne a univerzálne ázijské amulety. Pomáha pri meditácii a osvietení. Jeho nosením prejavujete svetu, že si ho vážite a chápete jeho fungovanie, a že akceptujete prirodzenú existenciu zla a dobra. Prijímate všetky iné protichodné protiklady bez, ktorých by náš svet nebol v rovnováhe. Amulet spôsobí, že všetko vo Vašom nasledujúcom živote sa dostane na správnu cestu a získate duševnú a fyzickú rovnováhu. Šperk je vhodný pre muža aj ženu. Obľúbi si ho aj kazdé dievča alebo chlapec. Očarenie spôsobuje dynamická symetria, kontrast a dokonalosť. Je to zároveň moderný estetický doplnok, ktorý pritiahne pozornosť. V krajinách ako je Čína alebo Kórea je to prvý darček na meniny alebo narodeniny. Nechajte sa zviesť a majte aj Vy pri sebe malý kúsok múdreho čínskeho učenia. V dnešnej dobe sa tento znak vyskytuje aj v nasledujúcich formách: rozne tetovania, korporátne logá firiem, samolepky, náušnice, prstene ale aj ako dizajnová potlač na textilnom oblečení. Ak Vás tento výrobok oslovil potom k produktu odporúčame zakúpiť aj nasledujúce originálne čínske mince feng-shui na červenom strapci, zviazané zlatými niťami:

https://www.tomiland.com/stastie/20-mince-feng-suej.html

  • Priemer: 18 mm, hrúbka 2 mm.
  • Dĺžka retiazky: 62 cm.
  • Matriál: zinok, chróm, farba, lak a striebro.
  • Obsah balenia: prívesok, retiazka, návod, kartička, celofánový obal.