• Mačky vo vreciach lacno na predaj
  • Lacné malé darčeky pre deti v škôlke, pre školy a detské tábory.

10 ks mačka vo vreci

4,99 €

Tajomný darček mačka vo vreci. 10 kusov za super cenu. Nikto nevie čo je ukryté vo vnútri strieborného vrecúška. Chceš riskovať? Budeš mať šťastie?

Vypredané

10 originálnych vrecúšok so šnúrkou a v každom iné prekvapenie. Doručenie zadarmo. Že čo? Áno. To musíš mať! Chceš to? A vieš čo kupuješ? Poriadny človek si dnes dobre rozmyslí ako utratí svoje peniaze. Ak nevieš čo kupuješ potom kupuješ mačku vo vreci. Presne tak. Ak si smoliar, budeš sklamaný a nešťastný. Možno budeš mať šťastie. Hmmm, kto vie? Nevolajte nám, nepíšte nám. Tajomstvo nebude prezradené. Výrobok je určený pre deti ale určite poteší aj dospelého. Pozor! Žiadna záruka... Ľahko môžeš prísť o svoje posledné peniaze. Ak si kúpiš jedno vrecúško, budeš chcieť ďalšie a ďalšie. Prečo chodiť na jarmok? Kúp si to ešte dnes. U nás je jarmok každý deň a non-stop. Vrecúško 7 cm x 9 cm je ušité zo striebornej lesklej látky. Produkt je určený deťom od troch rokov. Horná veková hranica je neohraničená.

Čo asi tak môžem vo vnútri objaviť? Tu sú indície. ;) Stará babka raz kúpila mačku vo vreci keď sa vracala z kostola. Vo vnútri boli plechové vrchnáky z flaškového piva. O pár dní neskôr teta Janka neodolala a tiež zaplatila a ani ona nevedela za čo presne. Po rozbalení vrecúška tam boli použité žuvačky a cigaretové ohorky. Ujo Tóno sa nechal prehovoriť tiež. Kúpil sedem vriec naraz. A čo našiel? Hrdzavé klince. Presne tak. Toto je to čo chcete? Môžete sa sťažovať na internete. Môžete volať televíziu. Môžete napísať do novín. Ale to je asi tak všetko, čo s tým môžete robiť. Chcete kúpiť 10 vriec naraz? Všetci ste boli varovaní.

Kúpte si to. Odfoťte to a zdieľajte... Nech všetci vedia, čo ich čaká...

  • Počet vrecúšok: 10 ks.
  • Počet darčekov: 10 ks.
  • Rozmer zaťahovacieho vrecúška: 7 x 9 cm.
  • Hmotnosť vrecúška s darčekom: 10 - 15 g.
  • Materiál: textil, plast, sklo, kov, prírodné nerasty, koža.
  • Balenie: tajomný drobný darček v celofáne, strieborný textilný obal so šnúrkou, kartónová kartička s motívom mačky.