Strieborný prívesok - amulet strom života.
  • Strieborný prívesok - amulet strom života.
  • Pekné amulety za výhodnú cenu.

Amulet strom života

4,99 €

Nádherný amulet strom života v striebornom prevedení s retiazkou. Priemer 22 mm. Podporuje potenciu a pomáha proti neplodnosti. Poštovné zdarma.

Skladom, doprava zdarma

Tento talizman má výnimočné vlastnosti. Zobrazuje strom ako symbol nebeského raja, ktorý je spojený so zemou a nebom. Zabezpečí nesmrteľnosť rodu, pokračovanie rodinných generácií a neustále znovuzrodenie. Je zdrojom vitálnej sily a energie pre život. Pomáha proti vyčerpaniu, podporuje potenciu, povzbudzuje pri liečbe neplodnosti muža aj ženy. Zabezpečí šťastné narodenie nového potomka alebo večný život - znovuzrodenie na tomto svete. Krásny a obľúbený amulet, ktorý poteší každého majiteľa. Vhodné pre počatie vytúženého dieťaťa. Výrobok má dokonalé estetické vypracovanie a je dodávaný s retiazkou na krk a aj s návodom na použitie amuletu. Amulety a talizmany sú už dlhú dobu veľmi známe prostriedky na pomoc pri riešení rôznych problémov. Už v dávnej minulosti naši predkovia pripisovali určitým symbolom rôzne schopnosti a význam. Z pravidelného pozorovania zistili, že určité prírodné alebo geometrické tvary prinášajú a priťahujú pozitívnu energiu. Pri niektorých symboloch nastáva opačná situácia a negatívna energia je odpudzovaná a blokovaná. Postupom času sa začali cielene vyrábať rozličné predmety, ktoré slúžili na ochranu a na pomoc. V poslednej Symbol stromu patril medzi prvé.

Chcete byť nesmrteľný? Nie, nežartujeme... V poslednej dobe sa pochováva pod stromom. Áno, presne tak. Ak zomriete, môžete si želať aby ste boli spopolnený a Váš popol bol uložený v biologickej urne. Táto urna sa uloží do zeme - blízko ku koreňom stromu. Vaše skutočné atómy sa stanú výživou a doslova sa transformujú na nové organické bunky, ktoré tvoria základné stavebné elementy v prírode. Ak do takejto urny zasadíte mladú sadenicu, premeníte sa na stromček. Zakúpte si tento amulet a možno ak príde Váš čas, budete chcieť niečo viac ako byť len pochovaný dva metre pod zemou. Predstava, že ste stále tu, bude pre pozostalých prijateľnejšia a menej bolestivá. Viac o mytologickom význame sa dozviete na nasledujúcich stránkach:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Strom_(mytologický_symbol)

  • Priemer talizmanu: 22 mm.
  • Retiazka: 50 cm.
  • Hmotnosť: 5 g.
  • Povrchová úprava: striebro.
  • Balenie obsahuje návod, retiazku a produkt.